Хто ми

Наша компанія є єдиним в Україні офіційним представником фінської компанії дерев’яного будівництва «Finnlamelli», здійснюємо продаж комплектів будинків, будівництво, забезпечуємо гарантійні зобов’язання виробника і наступне сервісне обслуговування будинків.

Нині ми можемо пишатись всіма нашими реалізованими проектами, оскільки дев’ятирічний досвід роботи з клеєним брусом, дотримання всіх технологічних норм на заводі і на будівельному майданчику і уважне ставлення до дрібниць, дозволяють нам з упевненістю говорити не тільки про якість матеріалів,але і про високий рівень роботи нашої команди. Наша компанія гарантує отримання якісного кінцевого продукту, чи це житловий будинок, садиба, баня, житловий комплекс, МАФи чи будь-який інший об’єкт.

Кількість побудованих нами будинків не вразить слух вибагливого Замовника, але ми і не гналися за кількістю, надаючи особливе значення якості. Натомість ми можемо стверджувати, що всі збудовані 50-60 будинків відповідають найвищим вимогам якості, про що нам багаторазово говорили представники заводу-виробника, які проводять огляд об’єктів, що зводяться.