Історія

 «Logwood» - сімейна компанія, створена інженерами, які продовжили справу своїх батьків. Засновники компанії зібрали талановитий і дружний колектив під своїм керівництвом.

Багато подорожуючи по Європі, ми зробили свій вибір – фінський дерев’яний будинок.

Чому? Тому що давні традиції дерев’яного будівництва, ретельний підхід до підготовки і обробки дерева, високий рівень інженерних рішень дозволяють втілити практично будь-яку ідею в кінцевому продукті найвищої якості.

Прийнявши у 2005 році рішення про будівництво власного будинку і провівши ряд консультацій, ми як інженери постановили… будувати житло самі. Оскільки для нас найважливішими критеріями вибору компанії були: якість матеріалів, виконання монтажно-будівельних робіт і планування. Наступним кроком стали переговори з різноманітними фінськими виробниками дерев’яних будинків. Ознайомившись з технологіями, керівництвом, співпрацівниками, побувавши  в надзвичайно доброзичливій, теплій атмосфері колективу компанії «Finlamelli», ми зробили свій вибір. І не помилились.

Потім, завітавши до нас, наші гості змінювали своє уявлення про життя у дерев’яному будинку і, як наслідок, після будівництва нашого будинку у нас з’явились замовлення на фінські будинки і їх кількість зросла на стільки, що керівництво «Finlamelli» запропонувало нам співпрацю в якості офіційних представників компанії.

Таким чином саме виникнення нашої компанії стало приємним підсумком  особистого захоплення темою створення будинку і любові до природньої краси, стилю і затишку.