Якiсть

Опиняючись перед вибором , який побудувати будинок, - канадський чи фінський, цегляний чи дерев'яний,  - перед людиною розгортається ціла низка поглядів, обґрунтувань і незмінно якихось наднових технологій. Але технології  зазвичай лише данина моді, яка не завжди виправдовується часом. Пам’ятайте, що перевірене роками, те, що наші предки використовували протягом століть, часто виявляється зручніше і надійніше багатьох сучасних одноденних пропозицій.

Ми бачимо в нашому потенційному Замовникові, насамперед, живу людину, яка звичайно ж хвилюється через відповідальний вибір і низку різноманітних питань. Тому наша головна перевага – це наша репутація. Ми не позиціонуємо себе як компанію, готову побудувати будь-який об’єкт за будь-яку ціну і в будь-які строки, змінивши свої орієнтири задля приваблення Замовника. Оскільки всі комплектуючі постачають з Фінляндії, вартість не може бути низькою. Ми не пропонуємо виконати будинок з фінського клеєного бруса и, наприклад, зробити дешеві з’єднання для водопроводу або використати кабельні лінії сумнівного виробництва. Вибір усіх матеріалів, які ми включаємо у вартість, відповідає міжнародним стандартам якості і є раціонально обґрунтованим , оскільки для нас надзвичайно важливо, щоб будинки, які ми спорудили, виглядали дивовижно не тільки в момент здачі, але і через роки експлуатації. Коли будинок новий, все може мати задовільний стан, але найцікавіше починається після постійної експлуатації протягом двох-трьох років.

ЯКОМУ БУДИНКУ БІЛЬШЕ РОКІВ?

Етап вибору будівельної компанії дуже серйозний і відповідальний і, усвідомлюючи це, пройшовши всі етапи  сумнівів вибору, ми пропонуємо подорож для знайомства з «живими» будинками, зі своєю історією, де вже є господарі, які мають власні враження від життя в дерев’яному будинку з клеєного бруса Finnlamelli, і, на щастя для нас, вони готові поділитись своїми емоціями і враженнями.

Крім того, що «Logwood» є офіційним представником компанії «Finlamelli» (а саме, виробник дає гарантію на матеріали, а не компанії, які потім можуть розповсюджувати продукцію), ми виконуємо будівництво чітко у відповідності з затвердженою фінами технологічною картою будівництва. Є декілька незмінних принципів роботи компанії:

  1. У нас працюють тільки сертифіковані монтажники.
  2. Наші партнери - перевірені і надійні.
  3. Гарантія Finnlamelli на всі матеріали, які вони постачають.
  4. Ми надаємо гарантію сервісного обслуговування будинку. Незалежно від того пройшов рік, два, десять років або двадцять.

Про переваги дерева як будівельного матеріалу можна говорити нескінченно багато, величезна кількість інформації доступна широкому загалу.

Хотілось би окремо сказати про архітектуру будівель з дерева. По-перше, дерево надає відчуття тепла і доступності, не дивлячись на суто сучасні форми, які чудово пасують як для житла, так і для громадських будівель:

  • Клініки і фармацевтичні фабрики;
  • Стадіони і аеропорти;
  • Готелі і храми;
  • Будинки і вілли.

Ось неповний список будівель із дерева, які стали гордістю архітекторів, їх шедеврами. Які багато століть приносять естетичне задоволення гостям.

Подивившись на роки побудови цих споруд і враховуючи їх географію, ми вважаємо, у Вас зникнуть питання про довге життя дерева як будівельного матеріалу.